top of page

Ekibimiz

IMG-20210506-WA0008.jpg

Aslı Gökgöz

Ortak Hikâye Proje Koordinatörü

1982 yılında doğdu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Eğitim sektöründe 10 yılı aşkın bir süre eğitimci olarak çalıştı. 7 yıldır Gaziantep’te yaşıyor.

Bisiklete binmeyi, kamp yapmayı, doğayı kucaklamayı, doğadan topladığı nesneleri boyamayı sever. Ege Mai'nin annesi. Ege Mai sayesinde kapısını araladığı çocuk kitaplarının dünyasını çok seviyor. Çocuk edebiyatı konusunda çalışmalar yürütüyor. 

IMG-20210511-WA0003.jpg

Tuba Aydeğer

Ortak Hikâye Hayal Ortağı

1982 yılında doğdu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde yüksek lisansını tamamladı. 2005 yılından beri Çanakkale'de özel bir kolejde Türkçe öğretmenliği yapıyor. 7 ve 11 yaşlarında iki çocuk annesi. Özellikle çocuk edebiyatına ilgi duyar. Öğrencileriyle birlikte kurduğu kitap kulübünde yaptığı söyleşileri, çocuklarla olmayı, onlarla okumayı, oynamayı, doğayı, denizi, yürüyüş yapmayı sever.

IMG-20210506-WA0005.jpg

Arzu Altundiş

Ortak Hikâye Hayal Ortağı

1990 yılında doğdu. Şarlo ve Patika adında iki kedisi ile Ankara'da yaşıyor. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi Sosyoloji Bölümü lisans mezunu. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını yaptı. Hacettepe Üniversitesinde doktora öğrencisi. Çocuk kitapları okumayı, vegan pastalar yapmayı sever. Çocuk kitapları ile ilgili çalışmalar yapmaktan keyif alır.

IMG-20210512-WA0004.jpg

Pelin Güngör Şerbetçi

Ortak Hikâye Hayal Ortağı

Samsun'da doğdu. Gaziantep Üniversitesi İletişim ve Toplumsal Dönüşüm Tezli Yüksek Lisans Programından mezun oldu. Lisans eğitimini Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünde ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı. Ön lisansını Afyon Kocatepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon Yayıncılığı Bölümünde tamamladı. İlköğretim ve lise eğitimini İzmir'de tamamladı. 2013 yılından beri reklam - tasarım alanında çalışmalar yürütmektedir.

Ekran%20Resmi%202021-06-11%2014.03_edite

Israa Aljasem

Ortak Hikâye Hayal Ortağı

1996 yılında doğdu. 2017 yılında Kilis Devlet Hastanesi Çocuk Psikiyatristinin Albaily Mülteci Kampında çocukların psikolojik durumları ve sosyal uyumları ile ilgili bir değerlendirme yapmasına iki ay boyunca yardımcı oldu. 2020 yılında GAP bünyesinde gönüllü sosyal uyum eğitmeni olarak yer aldı. Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gaziantep Gençlik Merkezi, Sosyal Uyum projesinde gönüllü psikolojik danışmanlık yaptı. 2021 yılında Gaziantep Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü bitirdi. Gaziantep'te yürütülen TÜBİTAK projesinde çevirmen ve saha görevlisi olarak yer almaktadır. 

IMG-20210506-WA0000.jpg

Gökhan Gökgöz

Ortak Hikâye Hayal Ortağı

1981 yılında doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini bitirdi. Gazi Üniversitesinde Sosyoloji yüksek lisansı yaptı. Ankara Üniversitesi Gazetecilik Bölümünden doktorasını aldı. Gaziantep Üniversitesi İletişim Fakültesinde öğretim üyesidir. 

bottom of page